.::Yugoslavia RolePlay::. 176.9.23.44:7800
Dobro dosli na nas forum.
~~~Registrujte se~~~
.::Yugoslavia RolePlay::. 176.9.23.44:7800
Dobro dosli na nas forum.
~~~Registrujte se~~~
.::Yugoslavia RolePlay::. 176.9.23.44:7800
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Naj aktivnije teme
VAS ADMIN TEAM FOR EVER
.::Pravila Servera::.
Predlog za adresu foruma.
Ruska Mafija [Official Predstavljanje By Robert Caruso '07]
Prijedlozi za Server
Počinjenici naj većeg broja tema
AzillaVeldinCoolsam
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
Kristijan Cuky
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
Vreto_Cool
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
Josip_Arc
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
Dzoni
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
Krle_Dubai
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
milan_95
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
Robert Caruso '07
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
Nele Roki
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
djordje
Prijedlozi za Server I_vote_lcapPrijedlozi za Server I_voting_barPrijedlozi za Server I_vote_rcap 
Poslanici naj aktivniji nedelje
No user

 

 Prijedlozi za Server

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AzillaVeldinCoolsam




Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.02.2012

Prijedlozi za Server Empty
PočaljiNaslov: Prijedlozi za Server   Prijedlozi za Server EmptyPon Feb 27, 2012 4:26 am

Ovdje mozete staviti Prijedloge za Mapu i skriptanje.

Sta ste predlozili,Sta bi voljeli .....



Sve imate ovdje


vas Admin Team .
Nazad na vrh Ići dole
Vreto_Cool




Broj poruka : 9
Datum upisa : 27.02.2012

Prijedlozi za Server Empty
PočaljiNaslov: imam jedan prijedlog predobar   Prijedlozi za Server EmptyPon Feb 27, 2012 4:55 am

Da na plazi se ne prodavaju auta nego da se prodavaju na auto pijaci sva auta,da se na aerodromu prodavaju helici.
Da kuce i lvl se malo smanje da budu malo manji lvl-i
Da stavimo lezece policajce na ceste sve
Radare koji nebi uzimali puno para
Da ovo je predlog da pocentik koji udje na srw dobije lvl dva a za ulazak u org da bude lvl tri za kupovanje auto lvl tri takodje
Da umjesto kod policajaca ne budu plava auta nego da budu crna i plava da swat ima malo drugcije skinove da npr budu ljepsi i da se u svakoj org moze imati oruzje npr AK-47 Mp5 i deagle to je dovoljno da neke org budu u sumi neke u gradu da izbacimo org klipani jer ime nije nes nek umjesto kipana bude BADBOYS i ako zelite povecati npr lvl sest da kupuje dva auta lvl sedam tri auta lvl osam cetiri i lvl devet isto cetiri bilo bi to super i onaj ko prvi dobije lvl osam dobit ce donatora i da nebude previse auta od donatora jer nece bas ih biti puno samo ko donira ja bi volio da tako bude to je sve od mene sto sam zelio HVALA!
Nazad na vrh Ići dole
 
Prijedlozi za Server
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.::Yugoslavia RolePlay::. 176.9.23.44:7800 :: Predlozi :: Predlozi-
Skoči na: